| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300 kg |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontaal |
| Toepassing | Laboratorium |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Laden | 180 kg |
| SINE FORCE | 40KN |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 500 kg |
| Zonder kracht | 40 kN |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Cilinderinhoud | 85 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 500KG |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| laden | 180 kg |