| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Verplaatsing | 51 mm |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Maximale belasting | 270 kg |
| Toepassing | Verpakking |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | X, y, z drie as |
| Versnelling | 100g |
| Teststandaard | MIL STD 810G |
| Verplaatsing | 100 mm |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| vibration direction | X,Y,Z Three Axis |
| acceleration | 100g |
| test standard | MIL STD 810G |
| Displacement | 100mm |
| Schuddende Kracht | 1000kgf (10000N) |
|---|---|
| Maximumlading | 270KG |
| snelheid | 1.8m/s |
| Frequentiegebied | 3Hz aan 2.000 Herz |
| Toepassing | Defensie, Ruimtevaart, Autodelen, PCB-Raad, Elektronika |
| gewicht van het bewegen van rol | 14kg |
|---|---|
| Schuddende Kracht | 1000kgf (10000N) |
| Maximumlading | 270KG |
| Wijze | Sinus, Willekeurig, Schok, Resonantiezoeken en Verblijf |
| Maximumversnelling | 100 G |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| laden | 270 kg |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| Laden | 270 kg |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| laden | 180 kg |
| sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51mm |
| frequentie | 3~3000HZ |
| lading | 270 kg |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |