| sine force | 6000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| displacement | 25mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| application | Accelerated Vibration Testing |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Vibratie | Verticale trillingen |
| Tafelgrootte | 600 x 600 mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Frequentie | 5-3000 Herz |
| Teststandaard | Mil-std-810G |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Schudbekerkracht | 20kn |
| Geschikt voor | De maximum punten van de ladings300kgs test |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380V |
| After-sales service verleend | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke industrieën | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticaal horizontaal |
| Sollicitatie | Batterij |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Kracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trilling |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Sollicitatie | Verpakking |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| Trillingsrichting | 3 As |
| Test Standaard | ista 2a |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Zonder kracht | 10 000 N |
|---|---|
| Trillingsrichting | X, Y, de As van Z Drie |
| Versnelling | 100 g |
| Test Standaard | MIL STD 810G |
| Verplaatsing | 100 mm |
| standaard | mil-standaard 810G |
|---|---|
| Trillingskracht | 20 kN |
| Gebruik | trilling het testen machine |
| Toepassing | Elektromechanische Producten |
| Frequentiebereik | 2~2500HZ |