| maximaal snelheid | PLC |
|---|---|
| bewegende spoel | 3,5 ~ 90 kg |
| trilling richting | XHY |
| Sollicitatie | Leiden, Batterij, autodelen |
| Stroom | AC380V, 3 FASE 5 LIJNEN (of aangepast) |
| Sollicitatie | materila, auto-onderdelen, verpakking, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380V |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning, Online ondersteuning, Ingenieurs beschikbaar voor service aan machine |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke industrieën | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparaten, automobielindustrie, reserveonderde |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Macht | 380V 3 Fase 5 draad |
| Frequentiegebied (Herz) | 3~3500 |
| geschatte snelheid (m/s) | 1.2~1.8 |
| Temperatuurwaaier | -70C aan 150C |
| Teststreek | 1500L |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -70~+180degree |
| Trillingsschudbeker | 3KN~100KN volgens behoeften |
| Macht | 380V |
| Trillingswijze | willekeurige sinus, schok |
| sine kracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/sec |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| versnelling | 100g |
| Frequentie | 3~3000HZ |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| sinuskracht | 60000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Lading | 800kg |
| Sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3000HZ |
| laden | 270 kg |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |