| trilling richting | Verticaal of horizontaal |
|---|---|
| trillingsgolf | Begassingvrije houten kisten |
| verplaatsing | 1 LED, meerkleurig instelbaar |
| tafel formaat | 15(8)A 24/250VAC |
| Sollicitatie | volgens uw CAD-tekeningbestand |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| Laden | 270 kg |
| trillingskracht | 30kn |
|---|---|
| Sollicitatie | batterij, auto-onderdelen |
| Teststandaard | Mil-STD Norm |
| Versnelling | 100g |
| test | Sinus, willekeurig, schok |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 100g |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| Sollicitatie | Elektrische onderdelen |
| sinus | 10000N |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Max. Snelheid | 1,8 m/s |
| sinus | 60000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 600 kg |
| Maximale snelheid | 1,6 m/s |
|---|---|
| Gewicht bewegende spoel | 3,5 kg |
| Het koelen ventilatormacht | 3 kW |
| Stroomvoorziening | AC380V |
| Trillingsrichting | Verticaal+Horizontaal |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
|---|---|
| Gewicht bewegende spoel | 3,5 kg |
| Het koelen ventilatormacht | 3 kW |
| Stroomvoorziening | AC380V |
| Trillingsrichting | Verticaal+Horizontaal |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichtingen | Drie richtingen gratis trillingen |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| Invoerkanaal | 1 kanaal |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |