Standaard DIN EN 61373 Trillingstest Systeem met Hoge Frequentie 1-3000Hz
Beschrijving:
Hoge frequentie trillingstafel apparatuur wordt gebruikt in educatieve, onderzoeks- en laboratoriumomgevingen. Gebruikt de dubbele magnetische circuitstructuur, zelfgegenereerde skeletactiekringen, luchtgedragen ondersteuning en rollagers en lineaire geleiding, cardanische isolatie geavanceerde moderne technologie en speciale technologie, kan worden voltooid in X, Y, Z drie-assige sinusvormige trillingstests en breedbandige willekeurige trillingstests, die moeten worden voltooid door de klassieke (halve sinus, trapeziumvormige, zaagtandgolf) puls- en schokresponsspectrumtest
Kenmerken:
1. Goed ontworpen dynamische cirkelskelet, met een hogere axiale resonantiefrequentie.
2. Twee-magnetische circuit, magnetische fluxlekkage laag, compacte structuur en rationeel.
3. Tuimelstang rollagers recht en import-georiënteerde composietlichaam stijfheidsoriëntatie, excentrische belastingscapaciteit.
Technische parameters:
| Model | ES-3 |
| Nominale sinusvormige excitatiekracht | 3000N |
| Nominale willekeurige excitatiekracht | 3000N |
| Schok excitatiekracht | 6000N |
| Frequentiebereik | 5-4.000Hz |
| Max. verplaatsing | 25mm |
| Nominale snelheid | 2m/s |
| Nominale versnelling | 500m/s2 |
| Eerste-orde resonantiefrequentie | 2.900 Hz±5% |
| Max. belasting | 100kg |
| Trillingsfrequentie | 3 Hz |
| Diameter werktafel | Φ150mm |
| Equivalent gewicht van bewegende delen | 2kg |
| Afmeting | 764×530×660mm |
| Gewicht | Ongeveer 480kg |
| Koelmethode | Gedwongen luchtkoeling |
![]()
![]()
![]()