| sinuskracht | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8 m/s |
| Verplaatsing | 65mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Lading | 500Kg |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| Laden | 270 kg |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| teststandaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| test | Schok |
| Trillingskracht | 30kN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| Testnorm | CEI 60068-2-64 |
| Versnelling | 100g |
| Test | Schok |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| laden | 270 kg |
| trillingskracht | 30kn |
|---|---|
| Applicatie | batterij |
| Teststandaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| test | Schok |