| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Gewicht bewegende spoel | 6,5 kg |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Max. Versnelling | 100g |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| Toepassing | Leiden, pakket, batterij |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Gebruik | trillingstest |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Aangepaste steun | Oem |
|---|---|
| Merk | ASLi |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| snelheid | 2.0 m/s |
| Verplaatsing | 75 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 500 kg |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300 kg |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
|---|---|
| Gewicht bewegende spoel | 3,5 kg |
| Het koelen ventilatormacht | 3 kW |
| Nominale sinuskracht | 3000 N |
| geschatte willekeurige kracht | 3000 N |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| Test Standaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| Test | Schok |
| Trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| merk | ASLi |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| Kracht | 6KN |
|---|---|
| Standaard | JIS D1601-standaard |
| type | Elektromagnetische |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Toepassing | geleid |