| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~2500HZ |
| Versnelling | 1.8m/s |
| richting van de trilling | XYZ-as |
| Kracht | 380v 3-fase |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | China |
| Stroom | 380V, 3 fasen |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| standaard | Mil STD 810G, mil STD 810F |
| Max. verplaatsing | 51 mm |
| snelheid | 1.8m/s |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 300 kg |
| Misstaplijst | 600*600mm |
|---|---|
| richting van de trilling | Z-as |
| Trillingskracht | 6KN |
| teststandaard | IEC62133 |
| schokproef | half-sinus, trapeziumvormige, zaagtandgolf |
| SINE FORCE | 6KN |
|---|---|
| Standaard | JIS D1601-standaard |
| Type | Elektromagnetische |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen, verpakkingen |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 300kg |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| laden | 180 kg |