| Sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3000HZ |
| laden | 270 kg |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 2,0 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 500KG |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Trillingen | 3 as |
|---|---|
| trillingskracht | Aangepast |
| Tabelmaat | Aangepast |
| Maximale lading | 450 kg |
| Sollicitatie | Batterij |
| Zonder kracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| Sinuskracht | 6000n |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25mm |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |