| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| laden | 180 kg |
| Trillingskracht | Op maat |
|---|---|
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Verpakkingsmateriaal | Polyhouten behuizing |
| Vibratie | Horizontaal en verticaal |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Zonder kracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontaal |
| Toepassing | Laboratorium |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| laden | 300 kg |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Vibratie | 3 As |
|---|---|
| Trillingskracht | Op maat |
| Tafelgrootte | Op maat |
| Maximale belasting | 450 kg |
| Toepassing | Batterij |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticaal horizontaal |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Vermogen | 380v 3-fase |
| Frequentie | 3~2800HZ |
| Sinuskracht | 6000n |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 25mm |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Lading | 180KG |