| Zonder kracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 180 kg |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 2,0 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 500 kg |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| richting van de trilling | XYZ drie assen |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichtingen | 3 as |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| Invoerkanaal | 1 kanaal |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| sinus | 30000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Zonder kracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 180 kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Drie Richtingen |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| trillingskracht | 300Kgf |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Tafelmateriaal | Aluminiumlegering |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Sollicitatie | Batterij |