| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | 3KN |
|---|---|
| richting van de trilling | 3 As |
| Toepassing | Lithiumbatterie |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 1,6 m/sec |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinus | 30000N |
|---|---|
| Snelheid | 2,0 m/s |
| Verplaatsing | 75 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 500 kg |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 500 kg |
| Trillingskracht | Op maat |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| teststandaard | iec 60068-standaard |
| snelheid | 2.0m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| teststandaard | iec 60068-standaard |
| Versnelling | 2.0 m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Trillingskracht | Op maat |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| SINE FORCE | 3000 N tot en met 150000 N |
|---|---|
| Dimensie | 730*550*650mm L*W*H of op maat |
| Tafelgrootte | 300*300mm |
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| Kracht | AC380V, 3 fase 5 lijnen |