3-assige vibratietafel Professionele instrumenten voor kwaliteitscontrole van auto-onderdelen kenmerk:
1. Goed ontworpen dynamisch cirkelskelet, met een hogere axiale resonantiefrequentie van de fase.
2. Twee-magnetische circuit, magnetische fluxlekkage laag, compacte structuur en rationeel.
3. Tuimelstang rollagers recht en import-georiënteerde composietlichaam stijfheidsoriëntatie, excentrische belastingscapaciteit.
4. Draaipunt isolatie fundament gewijd aan hormoongebruik, de installatie van mobiel gemak.
5. Geavanceerde technologie beweegt rond het systeem om ervoor te zorgen dat de dynamische cirkel van hoge betrouwbaarheid.
6. Nieuw kanaalontwerp en verbetering van het koeleffect.
7. Statische stijfheid, dynamische stijfheid van de lager kleine ballon, het verhogen van de draagkracht van de vibratietafel, het verbeteren van de prestaties bij lage frequenties.
Samenstelling van3-assige vibratietafel Professionele instrumenten voor kwaliteitscontrole van auto-onderdelen
Vibratietestbank, stroomversterker, koelventilator, glijtafel, verticale expander
Kenmerken van de horizontale standaard:
Binnen kleine laadbank om hogere acceleratie en werkfrequentie te realiseren, om de laadcapaciteit en prestaties van de hele machinebank te verbeteren.
Horizontale bank en vibratiebank zijn van integraal type, met perfecte structuur, gemak om te installeren en aan te passen.
Statische druktrack, V-vormig, met capaciteit van hellingbestendig en bias-belastingsbestendig.
Ingebouwde oliepomp, goede structuur en eenvoudig te bedienen.
Kenmerken van de verticale verlengde bank:
VT verticale verlengde bank en gespecificeerde klemmen, precisie berekend, uitvoerig ontwerp, om ervoor te zorgen dat de klant de beste prestaties verkrijgt volgens perfect
Beschrijving & Toepassing
3-assige vibratietafel Professionele instrumenten voor kwaliteitscontrole van auto-onderdelen wordt gebruikt in educatieve, onderzoeks- en laboratoriumomgevingen. Adopt de dubbele magnetische circuitstructuur, zelfgegenereerde skeletactiecirkels, Airborne Support en rollagers en lineaire geleiding, draaipuntisolatie geavanceerde moderne technologie en speciale technologie, kan worden voltooid in X, Y, Z drie-assige sinusvormige vibratietest en breedbandige willekeurige vibratietests, die moeten worden voltooid door de klassieke (half - sinus, trapeziumvormig, zaagtandgolf) puls- en schokresponsspectrumtest. Deze producten worden veel gebruikt in defensie, wapens, luchtvaart, ruimtevaart, communicatie, elektronica, elektrische apparaten, communicatie, huishoudelijke apparaten en andere gebieden.
Specificatie
3-assige vibratietafel Professionele instrumenten voor kwaliteitscontrole van auto-onderdelen
| Merk | ASLI |
| Type | Verticaal + Horizontaal |
| Transmissiestructuur | Elektromagnetische Shaker |
| Werkt | Elektrodynamische Vibratie |
| As | 3 assen |
| Frequentiebereik | 3-3500Hz |
| Amplitude | 51 mm |
| Veegsnelheid | 1 octaaf/min |
| Aantal assen | 3 (X-Y-Z) |
| Duur | 90 min 2 cycli per as |
| Ondersteunend apparaat | Spiraalveer |
| Aangepast | Aangepast |
| Nominale sinuskracht (N) | 1000 tot 3500000 |
| Frequentiebereik (Hz) | 3 tot 3500 |
| Nominale snelheid (M/S) | 1,2 tot 1,8 |
| Functie | Hoogfrequente trilzeef |
| Gebruik | Experimenten Shaker |
| Object | Elektronische onderdelen |
| Rijbaan | Circulaire trilzeef |
| Conditie | Nieuw |
| Nominale willekeurige kracht (N) | 1000 tot 3500000 |
| Nominale versnelling (M/S2) | 400 tot 1000 |
| Nominale verplaatsing (P-P, mm) | 25 tot 91 |
| Vermogen | AC380V, 3 pH 3 lijnen |
| Garantie | 1 jaar |
| Certificaat | CE |
![]()
![]()
![]()