| Steunapparaat | De rollente |
|---|---|
| Frequentie | 3 aan 3500hz |
| Trillingsrichting | Verticale Trilling |
| Norm | UN38.3 norm |
| Expander | 300*300mm |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| Trillingsrichting | horizontale trilling |
| Toepassing | Vervaardiging van auto's |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |
| Test Standaard | MIL STD 810G |
| standaard | MIL, CEI, ASTM |
|---|---|
| Toepassing | Smartphones, Mobiele telefoon, Componenten |
| Gebruik | trilling het testen |
| Frequentie | 3500hz |
| snelheid | 1.8m/s |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Lading | 180KG |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | 30000N |
|---|---|
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 1000 × 1000 mm |
| teststandaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | R&D-Laboratorium |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | AC380V |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Toepassing | materila, automobiele delen, verpakking, de producten van de huisgreep |
|---|---|
| Voltage | 380v |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke Industrie | De militaire industrie, burgerlijke, elektronische toestellen, automobiel, vervangstukken, elektroni |