| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 As |
| Trillingsmodus | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 25~100mm |
| Diameter van het bewegen van rol | 150~870mm |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| laden | 300 kg |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| richting van de trilling | horizontale trilling |
| Toepassing | Vervaardiging van auto's |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |
| teststandaard | MIL STD 810G |