| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Naam | Trilling Shaker Table |
|---|---|
| teststandaard | Mil-norm-810, iec60068-2-64, RTCA -160, CEI 61373 |
| Type | Triltafel |
| Materiaal | staal |
| Spanning | 380V/50Hz |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot en met 2500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 80mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x,y,z |
| Zonder kracht | 2000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticale trillingen |
| Kracht | 380v 3-fase |
| Controlesysteem | Computer |
|---|---|
| Versnellingssensor | 2 stuks |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| Maximale versnelling | 100 g |
| Tafelgrootte | Op maat |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Toepasselijke sectoren | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| Productnaam | trillingsproefsysteem |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| snelheid | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| Maximale versnelling van het harnas | 100 g |
| Maximale nuttige lading | 300 kg |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| teststandaard | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Aangepaste ondersteuning | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sine force | 60000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 250kg |