| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |
| Spanning | 380V/50Hz |
|---|---|
| Versnellingssensor | 2 stuks |
| kleur | blauw |
| Type | Triltafel |
| Kracht | 750 W |
| Controlesysteem | Digitale Controle |
|---|---|
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Afmeting | 500 mm van X.500 mm van X.500 mm |
| Frequentiegebied | 10 Herz - 2000 Herz |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380V |
| After-sales service verleend | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke industrieën | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| Sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100 g |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |
| sinus | 2000n |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
| Stroom | 380V 3 fase |
| Trillingskracht | 1000kgf |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Tafelmateriaal | Aluminiumlegering |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| trillingen testen | Sinus en Willekeurig |
| trillingsmethode | Sinus en willekeurige trillingen |
|---|---|
| Nominale sinuskracht | 20000n |
| geschatte willekeurige kracht | 20000n |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Max. Versnelling | 100 g |
| Nominale sinuskracht | 20000n |
|---|---|
| geschatte willekeurige kracht | 20000n |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Max. Versnelling | 100 g |
| Nominale snelheid | 2.0m/s |