| Nuttige ladingscapaciteit | 50 kg |
|---|---|
| Frequentiegebied | 20 Herz aan 2.000 Herz |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 200 kg |
| Model | de schudbeker van de hoge frequentietrilling |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 Herz aan 3000Hz |
| Effectverplaatsing | 51 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 14kg |
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Maximale versnelling | 1000m/s2 |
| Maximale snelheid | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| Toepassing | materila, automobiele delen, verpakking, de producten van de huisgreep |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke Industrie | De militaire industrie, burgerlijke, elektronische toestellen, automobiel, vervangstukken, elektroni |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| Toepassing | Elektrodelen |
| sinuskracht | 10000N |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| max. snelheid | 1.8m/s |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| Sollicitatie | Elektrische onderdelen |
| sinus | 10000N |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Max. Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| teststandaard | ista 2a 3a |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| trillingsmethode | Sinus en willekeurige trillingen |
|---|---|
| Nominale sinuskracht | 20000n |
| geschatte willekeurige kracht | 20000n |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Max. Versnelling | 100 g |
| Trillingskracht | 3KN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Toepassing | Monitor |
| teststandaard | Mil STD 810F |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Max Armature Size | 450 mm |
|---|---|
| teststandaard | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Maximale tafelgrootte | 1500*1500mm |
| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
| Model | ES-serie |