| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Laboratory |
| frequency | 3~3500hz |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | batterijpakket |
| Frequentie | 3~2500HZ |
| Toepassing | Automobiel Loodzuuraccu |
|---|---|
| Spanning | AC380V |
| After-sales service verleend | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke industrieën | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| sinuskracht | 60000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51mm |
| frequentie | 3~2000HZ |
| lading | 300kg |
| Toepassing | materila, automobiele delen, verpakking, de producten van de huisgreep |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke Industrie | De militaire industrie, burgerlijke, elektronische toestellen, automobiel, vervangstukken, elektroni |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | 300Kgf |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Tafelmateriaal | Aluminiumlegering |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| trillingen testen | Sinus en Willekeurig |