| Certificaat | ISO-9001:20015, CE |
|---|---|
| Vibratie | 3 As |
| Trillingskracht | Op maat |
| Tafelgrootte | Op maat |
| standaard | ISO 16750 |
| Trillingsrichting | XYZ-as |
|---|---|
| trillingsgolf | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| teststandaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | R&D-Laboratorium |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Verpakkingsmateriaal | Polyhouten behuizing |
| Vibratie | 3 As |
| Kracht | Elektronisch |
|---|---|
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| Verpakkingsmateriaal | Polyhouten behuizing |
| Vibratie | 3 As |
| Trillingskracht | Op maat |
| Toepassing | materila, automobiele delen, verpakking, de producten van de huisgreep |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Garantie | 1 jaar |
| De toepasselijke industrieën | De militaire industrie, burgerlijke, elektronische toestellen, automobiel, vervangstukken, elektroni |
| sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Snelheid | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Macht | 380v 3 fase |
| richting van de trilling | XYZ-as |
|---|---|
| trillingsgolf | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Toepassing | elektronische onderdelen |
| teststandaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | R&D-Laboratorium |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | AC380V |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| Trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Tafelgrootte | Aangepast |
| Standaard | ISO 16750 |
| Applicatie | Elektrovoertuigbatterij |
| Test | Sinus en Willekeurig |