| sinus | 60000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 2700Hz |
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| Trillingsrichting | X, Y, z-As |
| Koelmethode | Luchtkoeling |
| Sollicitatie | Auto -industrie |
| Invoer | 1 kanaal |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Versnelling | 100 g |
| Trillingsrichting | X, Y, z-As |
| Toepassing | Mobiele Telefoon en Li-Ionenbatterij |
| Versnelling | 1.6m/s |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Sollicitatie | R&D-Laboratorium |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Teststreek | 1500L |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -70~+180degree |
| Trillingsschudbeker | 3KN~100KN volgens behoeften |
| Macht | 380V |
| Trillingswijze | willekeurige sinus, schok |
| sinus | 50000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 2700Hz |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | 30000N |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale +horizontal-Trilling |
| Koelmethode | Luchtkoeling |
| Toepassing | batterijpakket |
| voldoen aan de norm | IEC 62133 |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8 m/s |
| displacement | 65mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 600kg |
| Toepassing | materila, automobiele delen, verpakking, de producten van de huisgreep |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Garantie | 1 jaar |
| De toepasselijke industrieën | De militaire industrie, burgerlijke, elektronische toestellen, automobiel, vervangstukken, elektroni |