| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| Koelmethode | Luchtkoeling |
| Frequentiebereik | 3-3500hz |
| displaccement | 40 mm |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| Sinuskracht | 40000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8 m/s |
| verplaatsing | 65mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| laden | 500 kg |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontale trilling |
| Kracht | 380v 3-fase |
| Kracht | 2000N |
|---|---|
| vibraton richting | verticale horizontale trilling |
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| bewegende rol | 6.5 kg |
| Versnelling | 100 g |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontaal |
| Toepassing | Laboratorium |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 180 kg |
| sinus | 40kn |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 500KG |
| SINE FORCE | 40000N |
|---|---|
| Versnelling | 2.0 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 500 kg |
| Beoordeeld willekeurig | 10000N |
|---|---|
| Nominale versnelling | 1000m/s2 |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Vibratietabel | B800*D800mm |
| bewegende rol | 14kg |
| Gewicht | Aangepast |
|---|---|
| Testfrequentiegebied | 0.1-3000 Herz |
| Gegevensanalyse | Tijd, Modale Frequentie, |
| DIMENSIE | Aangepast |
| Veiligheidssysteem | Noodsituatieeinde, Overbelastingsbescherming |