| Kracht | 380V, 3 Fasen |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 ~ 3500 Hz |
| teststandaard | MIL-STD-202-methode 213 |
| Vibratie | Verticaal en horizontaal |
| Tafelgrootte | 600 x 600 mm |
| teststandaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | R&D-Laboratorium |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | AC380V |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 300kg |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| richting van de trilling | XYZ-as |
|---|---|
| trillingsgolf | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300 kg |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Frequentie | 5-3500hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| teststandaard | CEI 60068-2 |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| laden | 300 kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticaal+Horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Misstaplijst | 600*600 mm |
|---|---|
| Trillingsrichting | Z-as |
| Trillingskracht | 6KN |
| Test Standaard | IEC62133 |
| schokproef | half-sinus, trapeziumvormige, zaagtandgolf |