| SINE FORCE | 60000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 250 kg |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot en met 2500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of op maat |
| richting van de trilling | verticaal of x,y,z |
| Tafelgrootte | Op maat |
|---|---|
| Spanning | 3 Fase 380V/50HZ |
| Frequentiebereik | 5 Herz aan 3000Hz |
| Trillingsrichtingen | 3 As |
| Toepassing | lithiumbatterie |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
|---|---|
| teststandaard | Mil-std-810F |
| Kenmerken | sinus en willekeurige schoktest |
| Trillingskracht | 30000N |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Max. Versnelling | 1000m/s2 |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| Trillingskracht | Op maat |
|---|---|
| Tafelgrootte | Op maat |
| standaard | ISO 16750 |
| Toepassing | Het elektropak van de voertuigbatterij |
| test | Sinus en Willekeurig |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot en met 2500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of op maat |
| richting van de trilling | verticaal of x,y,z |
| sinus | 3000N |
|---|---|
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichtingen | Drie richtingen gratis trillingen |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| Invoerkanaal | 1 kanaal |
| richting van de trilling | Verticaal of Horizontaal |
|---|---|
| trillingsgolf | Sinus en Willekeurig |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 600*600mm |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| Toepassing | laboratorium en industrieel |
|---|---|
| Trillingskracht | 20000N |
| snelheid | 1.8m/s |
| versnelling | 100 g |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |