| Application | materila, automobile parts, packing, house hold products |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Warranty | 1 year |
| Applicable industries | Military industry, civil, electronic appliances, automotive, spare parts, electronics, aviation |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | verticale horizontale trilling |
| Kracht | 380v 3-fase |
| Productnaam | Trilling Shaker Table |
|---|---|
| model | S-10 |
| Frequentie | 3hz tot 2000 Herz |
| Lijstgrootte | Aangepast |
| Versnelling | 100g |
| Frequentiebereik | 3-3500 HZ |
|---|---|
| kleur | blauw |
| Kracht | 750 W |
| teststandaard | Mil-norm-810, iec60068-2-64, RTCA -160, CEI 61373 |
| Materiaal | Staal |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | elektronische onderdelen |
| Andere naam | Trilling Shaker Table |
| Test | Sinus, willekeurig, schok |
| Toepassing | materila, automobiele delen, verpakking, de producten van de huisgreep |
|---|---|
| Spanning | 380v |
| Naverkoopservice | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | De militaire industrie, burgerlijke, elektronische toestellen, automobiel, vervangstukken, elektroni |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380V |
| After-sales service verleend | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke industrieën | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| SINE FORCE | 40000N |
|---|---|
| Versnelling | 2.0 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 500 kg |
| Tafelgrootte | Op maat |
|---|---|
| Maximale belasting | 100 kg |
| Kracht | 750 W |
| Spanning | 380V/50Hz |
| teststandaard | Mil-norm-810, iec60068-2-64, RTCA -160, CEI 61373 |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Verplaatsing | 51 mm |
| snelheid | 1.8m/s |
| Maximale belasting | 270 kg |
| Toepassing | Verpakking |