| voldoen aan de norm | Jis-d1601-1995 |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| Vibratie | 3 As |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 180 kg |
| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| trillingskracht | 10kn |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticaal + horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Bewegende spoelmaat | Dia. 240mm |
| Verplaatsing | 51 mm |
| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Kracht | Elektronisch |
| teststandaard | CEI 68-2-6 |
| Vibratie | Verticaal en horizontaal |
| Tafelgrootte | Op maat |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| richting van de trilling | 3 As |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5 kg |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Max. versnelling | 100 g |
| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Sinuskracht | 40000N |
|---|---|
| Versnelling | 2.0 m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 500 kg |