| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichtingen | Drie richtingen gratis trillingen |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| Invoerkanaal | 1 kanaal |
| Type | Impact testmachine |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 0,1 |
| Stroom | 10 kW |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| sinus | 60000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 600 kg |
| schokkracht | 1200N |
|---|---|
| Trillingsrichting | veritical horizontale trillingstest |
| Standaard | ISTA-norm |
| Toepassing | Verpakking |
| Verplaatsing | 25 mm |
| willekeurige kracht | 3000kg.f |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal + Horizontale Trilling |
| Controlemethode | Digitale Versterkercontrole |
| Toepassing | GELEIDE, AUTOdelen, BATTERIJ |
| De Grootte van de trillingslijst | Kan aangepast worden |
| schokkracht | 12000N |
|---|---|
| richting van de trilling | veritical horizontale trillingstest |
| standaard | DE V.N. 38,3 CEI 62133 |
| Toepassing | Batterij |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Sinuskracht | 30000N |
|---|---|
| Snelheid | 2.0 m/s |
| Verplaatsing | 75mm |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Lading | 500kg |
| trillingskracht | 30000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticaal horizontaal |
| Sollicitatie | Auto-onderdelen |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tabelmaat | 1000*1000 mm |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300 kg |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
|---|---|
| Gewicht bewegende spoel | 3,5 kg |
| Het koelen ventilatormacht | 3 kW |
| Stroomvoorziening | AC380V |
| Trillingsrichting | Verticaal+Horizontaal |