| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Controleur | VENZO |
| Frequentie | 5-3000 Hz |
| Versnelling | 1000m/s2 |
| richting van de trilling | Verticaal horizontaal |
| Test Standaard | UN38.3, IEC62133, JIS D 1601, MIL-STD-810G |
|---|---|
| Toepassing | Li-ionenbatterijmodules |
| Vermogen | Elektronisch |
| Trillingsrichting | X, Y, THREE-AXIS Z |
| Trilling | 3 As |
| vibration force | 600kgf |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| Zonder kracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Cilinderinhoud | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300KG |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| trillingsgolf | Sinus |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| Versnelling | 100 g |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Controleur | VENZO |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| richting van de trilling | X, Y, z-As |
| versnelling | 1 pc |
| Invoer | 1 Kanaal |
| Toepassing | Automobiele industrie |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| richting van de trilling | 3 As |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5 kg |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Max. versnelling | 100 g |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| voldoen aan de norm | ISTA |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichtingen | Drie richtingen gratis trillingen |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| Invoerkanaal | 1 kanaal |