| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Verticale Expander | 500*500mm |
| Horizontale misstaplijst | 500*500mm |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25 |
| Sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3000HZ |
| laden | 270 kg |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | elektrische apparaten |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| voldoen aan de norm | Jis D1601 |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Sollicitatie | Auto-onderdelen |
| Trillingen | Verticaal en horizontaal |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 100g |
| Aangepaste steun | OEM |
|---|---|
| Merk | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichtingen | Drie richtingen gratis trillingen |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| Invoerkanaal | 1 kanaal |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Fabriek | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |