| Kracht | Elektronisch |
|---|---|
| Trillingskracht | 6000N |
| Type | Hoge Frequentietype |
| Trilling | 3 As |
| Platform | 600*600 mm |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25MM |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 180 kg |
| Application | materila, automobile parts, packing, house hold products |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Warranty | 1 year |
| Applicable industries | Military industry, civil, electronic appliances, automotive, spare parts, electronics, aviation |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| standaard | UN38.3 norm |
| Type | Elektromagnetische |
| richting van de trilling | X, Y, THREE-AXIS Z |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Max. Versnelling | 1000m/s2 |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Max. Versnelling | 1000m/s2 |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Maximale versnelling | 1000m/s2 |
| Maximale snelheid | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| standard | mil-std 810G |
|---|---|
| vibration force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| application | Electromechanical Products |
| Frequency range | 2~2500HZ |
| sinus | 50000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 2700Hz |
| gewicht van het bewegen van rol | 14kg |
|---|---|
| Schuddende Kracht | 1000kgf (10000N) |
| Maximumlading | 270KG |
| Maximumversnelling | 100 G |
| Toepassing | Defensie, Ruimtevaart, Autodelen, PCB-Raad, Elektronika |