| Sinuskracht | 6000n |
|---|---|
| Trillingsrichting | VERTICAAL |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Versnelling | 100g |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Toepasselijke sectoren | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| Productnaam | trillingsproefsysteem |
| model | S-10 |
|---|---|
| Sinuskracht | 10000N |
| Frequentie | 3-3000Hz |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Versnelling | 100g |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| richting van de trilling | met drie assen |
| versnelling | 100 g |
| WEERSTANDSschok | Het Apparaat van de schokisolatie |
| Verplaatsing | Sinus en willekeurige grote verplaatsing |
| Sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3000Hz |
| Trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Versnelling | 100g |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Controleur | venzo-820 |
| Sollicitatie | LED, auto-onderdelen |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| richting van de trilling | met drie assen |
| Versnelling | 100 g |
| teststandaard | MIL STD 810G |
| Verplaatsing | Sinus en willekeurige grote verplaatsing |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| Functie | Sinusoïdale Trilling |
|---|---|
| Tafelgrootte | Aangepast |
| Standaard | ISO 16750 |
| Toepassing | Het elektropak van de voertuigbatterij |
| Test | Sinus en Willekeurig |