| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Laden | 180 kg |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| trillingskracht | 10kn |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticaal + horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Bewegende spoelmaat | Dia. 240mm |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingsrichting | Verticaal of Horizontaal |
|---|---|
| trillingsgolf | Sinus en Willekeurig |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 600*600 mm |
| Toepassing | Vervaardiging van auto's |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| trillingsgolf | Sinus |
|---|---|
| Toepassing | Verpakking |
| versnelling | 100 g |
| Verplaatsing | 25 mm |
| controller | VENZO |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100g |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Versnelling | 100 g |