| sine kracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/sec |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| versnelling | 100g |
| Frequentie | 3~3000HZ |
| trillingskracht | 30kn |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 2800 Hz |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Maximale lading | 500 kg |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 250 kg |
| schokkracht | 1200N |
|---|---|
| richting van de trilling | veritical horizontale trillingstest |
| standaard | ISTA-norm |
| Toepassing | Verpakking |
| Verplaatsing | 25 mm |
| schokkracht | 1200N |
|---|---|
| richting van de trilling | veritical horizontale trillingstest |
| standaard | DE V.N. 38,3 CEI 62133 |
| Toepassing | Batterij |
| Verplaatsing | 25 mm |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 500 kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | XYZ-as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Controleur | VENZO |
| Frequentie | 5-3000 Hz |
| Versnelling | 1000m/s2 |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| trillingskracht | 10kn |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticaal + horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Bewegende spoelmaat | Dia. 240mm |
| Verplaatsing | 51 mm |