| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticaal+Horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Zonder kracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Macht | 380V 3 Fase 5 draad |
| Frequentiegebied (Herz) | 3~3500 |
| geschatte snelheid (m/s) | 1.2~1.8 |
| Temperatuurwaaier | -70C aan 150C |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| controller | VENZO |
| Frequentie | 5-3000 Hz |
| versnelling | 1000m/s2 |
| richting van de trilling | Verticaal horizontaal |
| Nauwkeurigheid | 0,1 |
|---|---|
| Stroom | 40kva |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| Trillingsrichting | Horizontaal Verticaal |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |