| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Trillingskracht | Op maat |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | China |
| Kracht | 380V, 3 Fasen |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Zonder kracht | 10 000 N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Cilinderinhoud | 51 mm |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| laden | 270 kg |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| snelheid | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| laden | 270 kg |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichtingen | Drie richtingen gratis trillingen |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| Invoerkanaal | 1 kanaal |
| Maximale snelheid | 1,6 m/s |
|---|---|
| Gewicht bewegende spoel | 3,5 kg |
| Het koelen ventilatormacht | 3 kW |
| Stroomvoorziening | AC380V |
| Trillingsrichting | Verticaal+Horizontaal |
| Nauwkeurigheid | 0,1 |
|---|---|
| Stroom | 40kva |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| Trillingsrichting | Horizontaal Verticaal |
| SINE FORCE | 40000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8 m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| laden | 270 kg |