| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 300 kg |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 2,0 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 500 kg |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 2,0 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 500 kg |
| sinuskracht | 60000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Lading | 800kg |
| Sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| laden | 180KG |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| teststandaard | MIL-STD-202-methode 213 |
|---|---|
| Verplaatsing | 100 mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |