| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300KG |
| sinus | 600 kg |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25MM |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 180 kg |
| Aangepaste steun | Oem |
|---|---|
| Merk | ASLi |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| Trillingskracht | 30000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale horizontaal |
| Toepassing | auto-onderdelen |
| Cilinderinhoud | 51 mm |
| Tafelgrootte | 1000 × 1000 mm |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 As |
| Trillingsmodus | Willekeurige sinus |
| Cilinderinhoud | 25 mm |
| Diameter van het bewegen van rol | 230 mm |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 300kg |
| Aangepaste steun | Oem |
|---|---|
| Merk | ASLi |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| Aangepaste steun | OEM-producten |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| certificaat | ISO-9001:2008 |
| Stroom | Elektronisch |
|---|---|
| trillingskracht | 6000N |
| Verpakkingsmateriaal | Poly Wood Case |
| Trillingen | 3 as |
| Platform | 600*600 mm |