| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| richting van de trilling | horizontale trilling |
| Toepassing | Vervaardiging van auto's |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |
| teststandaard | MIL STD 810G |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| Trillingsrichting | x-y z |
| Max. Snelheid | 1,6 m/s |
| bewegende rol | 6,5 kg |
| Sinuskracht | 6000n |
|---|---|
| Frequentie | 3-3500Hz |
| Versnelling | 100g |
| Verticale Expander | 500*500mm |
| Horizontale misstaplijst | 500*500mm |
| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| laden | 270 kg |
| sinus | 50000N |
|---|---|
| Snelheid | 2.0m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 1 ~ 3500Hz |
| Laden | 750 kg |
| SINE FORCE | 50000N |
|---|---|
| Snelheid | 2.0m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 1~3500 Hz |
| laden | 750 kg |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| snelheid | 1.8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 500 kg |
| Sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3000HZ |
| laden | 270 kg |
| Sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8 m/s |
| verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| laden | 500 kg |