| SINE FORCE | 40KN |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 500 kg |
| trillingskracht | 10kn |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticaal + horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Bewegende spoelmaat | Dia. 240mm |
| Verplaatsing | 51 mm |
| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 300 kg |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Vermogen | Elektronisch |
| Trillingsrichting | horizontale trilling |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Versnellingssensor | 1 stuks |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontaal |
| Toepassing | Laboratorium |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |