| Kracht | Elektronisch |
|---|---|
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| Verpakkingsmateriaal | Polyhouten behuizing |
| Vibratie | 3 As |
| Trillingskracht | Op maat |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 300kg |
| Kracht | 6KN |
|---|---|
| standaard | JIS D1601-standaard |
| Type | Elektromagnetische |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Toepassing | Batterij |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100g |
| richting van de trilling | Verticaal of Horizontaal |
|---|---|
| trillingsgolf | Sinus en Willekeurig |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 600*600mm |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 300 kg |
| Trillingskracht | 3KN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| Toepassing | automobielschakelaars |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |
| teststandaard | MIL STD 810G |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| laden | 300 kg |