| schokkracht | 1200N |
|---|---|
| richting van de trilling | veritical horizontale trillingstest |
| standaard | ISTA-norm |
| Toepassing | Verpakking |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Trillingskracht | 30000N |
|---|---|
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 1000 × 1000 mm |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| richting van de trilling | met drie assen |
| Versnelling | 100 g |
| teststandaard | MIL STD 810G |
| Verplaatsing | Sinus en willekeurige grote verplaatsing |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Versnelling | 100 g |
| Maximumsnelheid | 2.5 M/s |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 1000 Mm X 1000 Mm X 1000 Mm |
| Geluidsniveau | Minder dan 70 dB |
| Maximumverplaatsing | 2.5 MM. |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Toepassing | Batterij |
| schokkracht | 1200N |
|---|---|
| Trillingsrichting | veritical horizontale trillingstest |
| Standaard | ISTA-norm |
| Toepassing | Verpakking |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
|---|---|
| trillingskracht | 20kn |
| Controlemethode | Computerbesturing |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
|---|---|
| trillingskracht | 20kn |
| Controlemethode | Computerbesturing |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| gewicht van het bewegen van rol | 14kg |
|---|---|
| Schuddende Kracht | 1000kgf (10000N) |
| Maximumlading | 270KG |
| Maximumversnelling | 100 G |
| Toepassing | Defensie, Ruimtevaart, Autodelen, PCB-Raad, Elektronika |