| Functie | Sinusoïdale Trillingstest |
|---|---|
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| teststandaard | ISO 16750-3 |
| Vibratie | 3 As |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | batterijpakket |
| Frequentie | 3~2500HZ |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| controller | VENZO |
| Frequentie | 5-3000 Hz |
| versnelling | 1000m/s2 |
| richting van de trilling | Verticaal horizontaal |
| Controlesysteem | Digitale Controle |
|---|---|
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Afmeting | 500 mm van X.500 mm van X.500 mm |
| Frequentiegebied | 10 Herz - 2000 Herz |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Aangepaste ondersteuning | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| SINE FORCE | 10KN |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 Herz aan 3000Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| richting van de trilling | Verticale Vibration+Horizontal-trilling |
| sinus | 60000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 2700Hz |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| richting van de trilling | X, Y, z-As |
| Koelmethode | Luchtkoeling |
| Toepassing | Automobiele industrie |
| Invoer | 1 Kanaal |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 2,0 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 500 kg |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |