| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| richting van de trilling | XYZ-as |
|---|---|
| trillingsgolf | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Toepassing | elektronische onderdelen |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| laden | 300 kg |
| sinus | 50000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 2700Hz |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Versnelling | 100 g |
| Trillingsrichting | X, Y, z-As |
| Toepassing | Mobiele Telefoon en Li-Ionenbatterij |
| Versnelling | 1.6m/s |
| Sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100 g |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| richting van de trilling | x-y z |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| bewegende rol | 6.5 kg |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Test Standaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | Lithiumbatterie |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Certificaat | ISO 9001:2015 |
| Functie | Sinusoïdale Trillingstest |