| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| SINE FORCE | 6KN |
|---|---|
| Standaard | JIS D1601-standaard |
| Type | Elektromagnetische |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen, verpakkingen |
| Sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100 g |
| Zonder kracht | 40 kN |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Cilinderinhoud | 85 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 500KG |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| controller | VENZO |
| Frequentie | 5-3000 Hz |
| versnelling | 1000m/s2 |
| richting van de trilling | Verticaal horizontaal |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Max. Versnelling | 1000m/s2 |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| laden | 300 kg |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| snelheid | 1.6m/s |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | Batterij |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Macht | 380V 3 Fase 5 draad |
| Frequentiegebied (Herz) | 3~3500 |
| geschatte snelheid (m/s) | 1.2~1.8 |
| Temperatuurwaaier | -70C aan 150C |