| Vibratie | 3 As |
|---|---|
| Trillingskracht | Op maat |
| Tafelgrootte | Op maat |
| Maximale belasting | 450 kg |
| Toepassing | Batterij |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
|---|---|
| trillingskracht | 20kn |
| Controlemethode | Computerbesturing |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| richting van de trilling | x-y z |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| bewegende rol | 6.5 kg |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Max. Versnelling | 1000m/s2 |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Maximale versnelling | 1000m/s2 |
| Maximale snelheid | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| Type | Impact testmachine |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 0,1 |
| Stroom | 10 kW |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 300kg |
| richting van de trilling | XYZ-as |
|---|---|
| trillingsgolf | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Toepassing | elektronische onderdelen |
| Interne dimensie | B900xH500xD600mm |
|---|---|
| Externe dimensie | B1400xH950xD1200mm |
| Volume | 270 liter |
| Zoute test | NSS ACSS |
| spuitvolume | 1.0 ~ 2,0 ml /80cm2 /h |
| Heat | 3C/min |
|---|---|
| internal dimension | W1000*H1000*D1000mm |
| VOLUME | 1000L |
| temperature range | -60~150C |
| humidity range | 20~98%R.H. |