| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | elektrische apparaten |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Laboratory |
| frequency | 3~3500hz |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| snelheid | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| teststandaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | R&D-Laboratorium |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | AC380V |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Maximale versnelling | 1000m/s2 |
| Maximale snelheid | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| sine force | 3000N~150000N |
|---|---|
| dimension | 730*550*650mm L*W*H or customized |
| table size | 300*300mm |
| application | Auto Parts |
| power | AC380V,3 phase 5 lines |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticaal+Horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Sinuskracht | 6000n |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25mm |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |