| Kracht | Elektronisch |
|---|---|
| Trillingskracht | 6000N |
| Verpakkingsmateriaal | Polyhouten behuizing |
| Vibratie | 3 As |
| Platform | 600*600mm |
| Zonder kracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontaal |
| Toepassing | Laboratorium |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| SINE FORCE | 3000 N tot en met 150000 N |
|---|---|
| Dimensie | 730*550*650mm L*W*H of op maat |
| Tafelgrootte | 300*300mm |
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| Kracht | AC380V, 3 fase 5 lijnen |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | XYZ-as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |