| Zonder kracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| teststandaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | R&D-Laboratorium |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | AC380V |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Aangepaste steun | OEM-producten |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| certificaat | ISO-9001:2008 |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| Controller | VENZO |
| frequency | 5-3000hz |
| application | Li-ion Battery |
| vibration direction | Vertical & Horizontal |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticaal+Horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| SINE FORCE | 3000 N tot 200000 N |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal horizontaal |
| snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| versnelling | 100 g |
| Aangepaste steun | OEM |
|---|---|
| Merk | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |