| sinus | 30000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| Nauwkeurigheid | 0,05 |
|---|---|
| Stroom | 7 kW, AC380V 220V |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Spanning | 380 V |
| Lage temperatuur | -40℃ |
| sinus | 50000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 2700Hz |
| Vibratie | 3 As |
|---|---|
| Trillingskracht | Op maat |
| Tafelgrootte | Op maat |
| Maximale belasting | 450 kg |
| Toepassing | Batterij |
| Productnaam | Trilling Shaker Table |
|---|---|
| model | S-10 |
| Frequentie | 3hz tot 2000 Herz |
| Lijstgrootte | Aangepast |
| Versnelling | 100g |
| sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100g |
| Frequentie | 5Hz~3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| Trillingsrichting | x-y z |
| Max. Snelheid | 1,6 m/s |
| bewegende rol | 6,5 kg |
| Trillingskracht | 10 000 N |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| teststandaard | ISTA |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| sinus | 40kn |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 500KG |